Podczas policyjnej kontroli ujawnili narkotyki - Wiadomości - KPP w Rypinie

Wiadomości

Podczas policyjnej kontroli ujawnili narkotyki

Data publikacji 18.12.2017

18-letni mieszkaniec Rypina został zatrzymany pod zarzutem posiadania amfetaminy, którą znaleźli przy nim policjanci z „patrolówki”. Posiadanie substancji psychotropowych, niezależnie od ich ilości jest przestępstwem. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 3-ch lat.

 

W nocy (16/17.12) policjanci z „patrolówki” podczas pełnionej służby zauważyli pojazd stojący na światłach awaryjnych na jednym z parkingów. Postanowili to sprawdzić. Gdy dojechali na miejsce zobaczyli, że przy pojeździe stoi mężczyzna, który dziwnie się zachowywał. Policjanci podczas legitymowania ustalili, że jest nim 18-letni mieszkaniec Rypina. Z uwagi na jego zachowanie, funkcjonariusze dokonali kontroli osobistej, podczas której ujawnili w jego kieszeni zawiniątko z białym proszkiem. Po sprawdzeniu policyjnym testerem okazało się, że to amfetamina w ilości ponad pół grama. Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem popełnienia przestępstwa.

Wczoraj (17.12) gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych. Grozi mu do 3-ch lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Dorota Rupińska
Publikacja: asp. Dorota Rupińska