„Szlachetna paczka” – pomoc dla potrzebujących - Wiadomości - KPP w Rypinie

Wiadomości

„Szlachetna paczka” – pomoc dla potrzebujących

Data publikacji 11.12.2017

Policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Rypinie wspólnie z pracownikami Prokuratury Rejonowej w Rypinie, Sądu Rejonowego w Rypinie oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rypinie przyłączyli się do drużyny „Szlachetnej paczki”. Dzięki ich wspólnej zbiórce do potrzebującej rodziny z powiatu rypińskiego trafiły m.in. artykuły spożywcze, środki czystości, odzież, a także wymarzone upominki.

Głównym założeniem przedsięwzięcia jest pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i odpowiedź na ich podstawowe potrzeby.

Policjanci oraz pracownicy z rypińskiej komendy już kolejny raz postanowili pomóc potrzebującym.  Wspólnie z pracownikami Prokuratury Rejonowej w Rypinie, Sądu Rejonowego w Rypinie, a także Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rypinie zebrali pieniądze, za które zostały zakupione artykuły oraz sprzęt znajdujący się na szczegółowej liście potrzeb wybranej pięcioosobowej rodziny z powiatu rypińskiego.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy włączyć się w tę szlachetną akcję. Wyrażamy też nadzieję, że nasze działania choć trochę pomogą potrzebującym i sprawią, że zbliżające się święta będą dla nich radośniejsze.

 

Autor: asp. Dorota rupińska
Publikacja: asp. Dorota Rupińska