Próbował uciec policjantom, bo miał przy sobie narkotyki - Wiadomości - KPP w Rypinie

Wiadomości

Próbował uciec policjantom, bo miał przy sobie narkotyki

Rypińscy kryminalni przedstawili zarzuty posiadania narkotyków 29-letniemu mieszkańcowi Rypina, który wpadł podczas legitymowania. Mężczyzna w trakcie kontroli wiedząc, co ma na sumieniu próbował uciekać policjantom. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

W środę (19.07) rypińscy kryminalni patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który był łudząco podobny tego, który był w ich zainteresowaniu. Gdy podeszli do niego, aby go wylegitymować już wiedzieli, że to nie ten, jednak mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Wówczas policjanci postanowili dokładniej go skontrolować i sprawdzili  zawartość jego torby. W tym momencie mężczyzna odepchnął policjanta i zaczął uciekać.  Jednak zanim się spostrzegł, leżał już na ziemi z założonymi kajdankami. Policjanci w plecaku mężczyzny znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym oraz elektroniczną wagę. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Następnie policjanci przeszukali również mieszkanie zatrzymanego. Tam znaleźli ukryte w pufie kolejne zawiniątko, tym razem z białym proszkiem. Badanie policyjnym testerem wykazało, że znalezione przez policjantów substancje to marihuana o wadze ponad 6 gram oraz amfetamina o wadze ponad 10 gram amfetaminy.

Wczoraj (20.07) zatrzymany 29-letni mieszkaniec Rypina usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi mu do 3-ch lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Dorota Rupińska
Publikacja: asp. Dorota Rupińska